Diller

Diller

TURKISH TRANSLATION, Türkçe dili başta olmak üzere çeşitli Kuzey ve Orta Asya dillerinde çeviri hizmetleri sağlamak üzere kurulmuştur ve aşağıdaki geniş dil yelpazesinde size en uygun şekilde hizmet vermeye hazırdır:

Türkçe

Kürtçe

Farsça

Arapça

Dari

Afgan Dili (Paştuca)

Rusça

Kazakça

Özbekçe

Kırgızca

Tacik

Türkmen Dili

Leton Dili

Ukraynaca

Estonca

Gürcüce

Belarusça

Yukarıda belirtilen dillerle başlıca Avrupa dilleri (İngilizce, Fransızca, Almanca vs.) arasında çeviri hizmetleri sağlamaktayız.

Ayrıca Turkish Translation olarak erek metnin etkililiğini arttırmak amacıyla sektörün en gelişmiş ve yenilikçi yazılım teknolojisi çözümleri de sağlamaktayız. Yerelleştirme Mühendislerinden oluşan ekibimiz, bu doğrultudaki taleplerinize yanıt verebilmek üzere zaman diliminiz ne olursa olsun, tatil günleri de dahil olmak üzere 7/24 çalışmaktadır. Ancak çevirmenlerimiz, her zaman otomatik çevirinin etkililiğini ve kalitesini arttıran birincil değerlerimizdir.

Bu teknoloji çözümleri, yalnızca çevirmen tarafından yapılan çevirinin hızını ve tutarlılığını güçlendirmekle kalmaz, ayrıca otomatik çevirinin kalitesini ve etkililiğini de arttırır. Müşterilerimiz çok geniş çeviri ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı bir çeviri çözümleri paketinden yararlanmış olurlar.

Copyrighted © turkish translation 2016