Genel Bakış

• Kalite
Kalite işimizin temel taşıdır ve tüm ürünlerimizin uluslararası kalite standartlarını karşılamaları için gereken tüm kalite güvencesi süreçleri uygulanmaktadır.
Dokümanların biçimlendirilmesi, grafikler, sayfa yerleşim düzenleri, resim ve çizimler, simgeler ve yazı tipleri profesyonel masaüstü yayıncılık ekibimiz tarafından düzenlenmektedir.

• Güvenilirlik
Hedef dili Türkçe olan çeviri ve yerelleştirme hizmetlerimizin temelinde güvenilirlik yatar. Üstlendiğimiz en önemli sorumluluk, müşterilerimizin projelerinin azami özen ve gizlilik içerisinde yürütülmesidir.
Son derece rekabetçi bir ortamda ve zamana karşı yarışarak çalışmamıza rağmen, üstlendiğimiz projeleri müşterilerimizin talep ettikleri teslim tarihlerinde, en yüksek kalitede teslim etmekteyiz.

• Deneyim
Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana İngilizce’den Türkçe’ye çevirdiğimiz yüzlerce belge ve yerelleştirmesini yaptığımız çok sayıda yazılım uygulaması, İnternet sitesi ve cep telefonu uygulaması projeleriyle sektörde kazandığımız deneyimle hizmet vermekteyiz.

• Proje Yönetimi
Başarının veya başarısızlığın ardında Proje Yönetimi yatar, bu nedenle TURKISH TRANSLATION projenizin tüm aşamalarına özenle nezaret eden yetkin ve dikkatli Proje Yöneticilerinden oluşan etkileyici ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.
Tüm hizmetlerimiz bu amaca hizmet edecek şekilde geliştirilmiştir ve sürekli olarak iyileştirilmektedir.
Proje yöneticilerimiz işin başlangıcından itibaren ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilmek amacıyla ürünlerinizi ve şirketinizin teşkilat yapısını tam anlamıyla kavramaya çalışırlar. İşin takibinde denetim ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalırken, izlenmesi gereken stratejileri müşterimizin özgün ihtiyaçlarına ve amaçlarına uygun bir şekilde belirlerler. Bu ekibin amacı, çevrilmesi için tarafımıza emanet ettiğiniz projenizin beğeninize ve bütçenize hitap edecek şekilde çevrilmesini sağlayıp tam zamanında size sunmaktır.

Copyrighted © turkish translation 2016